Main Page: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| style="color:#000; padding:2px 5px;" | <div id="mp-itn">{{NewArticles}}</div> | | style="color:#000; padding:2px 5px;" | <div id="mp-itn">{{NewArticles}}</div> | ||
|- | |||
| style="padding:2px;" | <h2 id="mp-itn-h2" style="margin:3px; background:#cedff2; font-family:inherit; font-size:120%; font-weight:bold; border:1px solid #a3b0bf; text-align:left; color:#000; padding:0.2em 0.4em;">Admin Message</h2> | |||
|- | |||
| style="color:#000; padding:2px 5px;" | <div id="mp-itn">{{WikiUpdates}}</div> | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Latest revision as of 11:03, 3 January 2021
|
|
|
|
|